Nu Skin

Ár:   6350 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reakovats, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Sminkek szájra

Javít az ajkak megjelenésén gazdag, hosszan tartó színeivel és a hozzáadott hidroxi-tiroszol védelmező erejével, mely a Celltrex Ultra egyik kulcs összetevője. Ez a szabadalmazott összetevő hatásos antioxidáns, szövettápláló jótékony hatásokkal bír - a csodálatosan fiatalos ajkakért.

8 árnyalatban kapható

Alsace

2019. december 3.

A chacha red van meg valóban jó minőségű rúzs, nem szárít, egyedül ez a köré épített MLM nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Phoebiee

2019. november 26.

Nagyon szép színei vannak, kb 10 árnyalat van meg belőle. Krémesek nem szárítják a szájat, a Chamagne árnyalat szép nude szín az egyik kedvencem. Ajánlom őket. Matt árnyalatokat még nem próbáltam, de abból általában más márkát szoktam venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Moringa

2017. április 5.

A "cha-cha red" árnyalat van meg belőle, és imádom! Annyira szeretem ezt a piros színt, hogy azt hiszem örökre ragaszkodni fogok hozzá!