NuBo

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Hydro-Boost olajmentes hidratáló gél védő, ozmotikus gátat képez, ami ideális kezelést nyújt olajos és aknéra hajlamos bőrre, különösen a T-zóna körül.  Illatanyag mentes. Molekulárisan könnyű és könnyen felszívódó hidratáló formula különböző fokú hyaluronsavval és a vörös algák kivonatából származó biomolekulákkal. Tartós hidratálást eredményez, fokozza a bőr rugalmasságát és szilárdságát, és megakadályozza az öregedés jeleit.