Nutriversum

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Indira, Módosítva: 2020. március 26.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A termék B-vitamin komplex és A-vitamin tartalma hozzájárul az egészséges, fiatalos és feszes bőr megtartásához, a cink pedig az erős haj és köröm növekedésben játszik elengedhetetlen szerepet. Ligetszépe olaj tartalma remek linolsav és gamma-linolénsav forrás, melyeknek a bőrre való jótékony hatásai bizonyítottan még az ekcéma kezelésére is alkalmasak, ezen felül pedig a menstruációs panaszok enyhítésében is nagy segítség lehet. A teljesség jegyében szőlőmagolajjal egészítettük ki, amely sejtmegújító, öregedésgátló, és bőrfeszesítő hatásaival joggal vívta ki előkelő helyét a szépségápolásban.