Nutriversum

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Indira, Módosítva: 2020. március 26.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A termék B-vitamin komplex és A-vitamin tartalma hozzájárul az egészséges, fiatalos és feszes bőr megtartásához, a cink pedig az erős haj és köröm növekedésben játszik elengedhetetlen szerepet. Ligetszépe olaj tartalma remek linolsav és gamma-linolénsav forrás, melyeknek a bőrre való jótékony hatásai bizonyítottan még az ekcéma kezelésére is alkalmasak, ezen felül pedig a menstruációs panaszok enyhítésében is nagy segítség lehet. A teljesség jegyében szőlőmagolajjal egészítettük ki, amely sejtmegújító, öregedésgátló, és bőrfeszesítő hatásaival joggal vívta ki előkelő helyét a szépségápolásban.

FeketePiroska

2021. április 8.

03.14
Igaz még csak 2hete szedem, így nagy dolgokról nem tudok beszámolni, de ami pozitívum, hogy a hajam tartása sokkal jobb lett. (Mellette eszek még egy Biotech one a day-t és 10szem mandulát, így nem tudom egyértelműen ez melyik hatása.)

Up.03.28
A korpám is kezd eltűnni. Nincsenek már azok a nagy hámlórészek a fejemen, ami egy hónappal ezelőtt. Nem viszket, nem piros.

Up.04.08
Kiütötte az arcomat. Csalán kiütés az orcákon ,fájó mély pattanások az állon és afféle gombás folt lett a szám körül, ami ennek a szedése előtte sosem volt(eleinte arra gondoltam, hogy a maszk miatt van , pont akkor kezdtem el szedni ezt a tabelettát,amikor többet kellett hordanom a maszkot). 2 napja nem szedem , fokozatosan szűnnek meg a tünetek, úgy szinte biztos hogy ettől van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

03.14

Up.03.28