Nutriversum

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiszuli, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kiszerelés:   120 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A kollagén az emberi szervezetben megtalálható fehérje. Bőrünk körülbelül 75%-a kollagénből épül fel, illetve a teljes testünk fehérje tartalmának körülbelül 30%-át a kollagén teszi ki. A hialuronsav szintén egy fehérje, amely a modern szépségápolás egyik alapkövévé nőtte ki magát, hisz a bőrfeszességet támogató, illetve a bőr öregedését gátló hatása bizonyítottan jelentős, amely hatását antioxidáns révén a vízvisszatartó képességének köszönhetjük - így alkalmazása megfelelő belső hidratációt biztosít a bőr számára. A két hatóanyag kombinációja tökéletes párost alkot a bőr feszesítésére, illetve a haj és a köröm erősítésére. A teljesség jegyében a termék kiegészítésre került még C vitaminnal is, amely a kollagén beépüléséhez elengedhetetlen mikrotápanyag, illetve MSM-el, amely C vitaminnal kombinálva páratlan gyulladáscsökkentő és immunrendszer erősítő hatással szolgálja az egészséget.

A termék napi adagonkénti (4 kapszula) hatóanyagtartalma

• 1480mg kollagén
  • 272mg hyaluronsav
  • 200mg C-vitamin
  • 306mg MSM

Fiszuli

2020. szeptember 1.

Nagyon-nagyon köszönöm, hogy felvettétek, alig vártam már, hogy véleményezhessem. Pont ma van egy hónapja, hogy szedem és csak ódákat tudnék róla zengeni, mindezt úgy, hogy csak kipróbálásból vettem, mert én sosem hittem semmilyen "szépség"vitaminban - egyébként ebben sem. Soha nem volt problémám a hajammal és a körmömmel sem, rettenetesen erősek, nőnek ezerrel, piszok jó hajlamokat nyertem a genetikai lottón haj- és körömügyileg, viszont bőr szempontjából már kevésbé. Több ismerősömtől hallottam erről a márkáról, úgy voltam vele, nyár végére és őszre nézek magamnak pár általános vitamint, viszont ez a termék nem hagyott nyugodni. Megrendeltem a többi cuccal együtt, azóta pedig már megérkezett egy pár hónapra való utánpótlás is, ugyanis ez egy csoda! A körmöm rettenetesen nő, már lassan ön- és közveszélyes vagyok miatta. A hajam is beindult, pedig ilyenkor kezd már el jobban hullani és most szinte semmi. Annyi baba hajam van, mint még soha és sokkal kevésbé zsírosodik is. Az arcom állapotáról nem tudok biztosat mondani, ugyanis az utóbbi hónapokban nagy rutin-kialakításban vagyok, váltogatom a termékeket rendesen, de az biztos, hogy lassan elmondhatom, hogy akkor sem volt ilyen szép, egységes és ép az arcom, amikor antibébit szedtem. Teljesen biztos vagyok benne, hogy ennek a kapszulának is köze van hozzá, pedig az én képemen szó szerint minden van (volt) és minden bajság előveszi (elővette) már hosszú évek óta. A narancsbőrről sem tudok beszámolni, nekem nincs, de valahogy tömörebb és feszesebb a testem és a bőröm, amióta szedem. A striáim viszont szinte eltűntek. A combom belső részén, valamint a felkarom belső részén a tinédzserkori növésnek "hála" eszméletlenül végigszakadtam. De tényleg extradurván! Ezeknek a nyomait a mai napig viselem, azaz viseltem, ugyanis a kékes-lilás fényességek először teljesen elkezdtek lemattulni és kifehéredni, tapintásra mostmár nem lehet érezni az eltérést és azóta is szépen lassan húzódnak összefelé és folyamatosan halványodnak. Elképesztő. A melleimen és a derekamon kisebb és halvány striák voltak, azok már el is tűntek teljesen. Én is alig hiszem el, mástól sem várom el, de ki kell próbálni... Állandó akcióban van, teljesen elérhető áron egy havi adag van egy dobozban, és ennyi idő alatt garantált lesz a változás. Én az előírásnak megfelelően napi négyet szedek, kettőt délelőtt, kettőt délután, mellé általános multivitaminból két szemet szintén egy hónapja és ezekhez C vitamint és D vitamint fogok elkezdeni nemsoká. A kapszula elég nagy, kb. 2 cm hosszú lehet és olyan 0,5 cm széles, szerencsére le tudom nyelni, de néha megkaparja és végigszántja a nyelőcsövem. Fényes a bevonata, de így is tud akadozni, szóval inni kell hozzá rendesen. Engem ez egyáltalán nem zavar, de tudom, hogy vannak, akik erre rettenetesen érzékenyek. Lehet belőle kúrát csinálni, folyamatosan is szedni, kismamák is szedhetik, szoptatás alatt is nyugodtan. Annak ajánlom, aki már tényleg minden "szépség"vitamint kipróbált, de nem nagyon látott tartós eredményt. Ettől garantáltan fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.