Nutriversum

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2021. január 15.

Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas hatóanyag tartalommal rendelkező hidrolizált kollagén készítmény. A benne található hatóanyag mennyiségeket úgy alakítottuk ki, hogy szedésével egy teljes, összetett arzenállal támogasd egyszerre hajad, bőröd, és körmeid egészségét, segítsd a bőröd feszességének visszanyerését vagy megtartását, és még az ízületeid egészségére is pozitív hatással legyen. A termék alap hatóanyaga a hidrolizált kollagén (hidrolizált marha kollagén), amely bőrünk 75%-át teszi ki, azonban az évek múlásával a szervezetünk kollagénszintje folyamatosan csökken, így a bőr elveszítheti feszességét. A táplálékkiegészítős kollagénpótlás nagyban lelassíthatja ezt a folyamatot, sőt, a bőr feszességének visszaállításában is segítségre lehet akár természetes ráncosodás, akár terhesség utáni has feszesítés esetében is.

• A termék tartalmaz továbbá Hyaluronsavat is, amely antioxidáns révén vízvisszatartó hatásával támogatja a kötőszövetek (így a bőr és a köröm) hidratálását, hogy azok egészségesebbek, rugalmasabbak maradhassanak.
  • Hasonló céltól vezérelve egészítettük ki a hatóanyag komplexet adagonként 1000 mg C-vitaminnal, amely bizonyítottan támogatja a sérült bőr gyógyulásának felgyorsulását, és feszességének helyreállását.
  • A keverékhez adtunk továbbá adagonként 390 mg Kondroitin-szulfátot is, amely segíti a Kollagén és a Hyaluronsav beépülését, illetve támogatja az ízületek, porcok kenését és egészségét.
  • Végezetül pedig Ashwaganda gyökérkivonattal egészítettük ki, amely pozitív hatással lehet a koncentrációdra, ugyanakkor az izmok lenyugtatásával hozzájárul a pihenéshez és a regenerációhoz.

3 féle ízben kapható

gyurmagolyo

2021. február 4.

Sajnos nem tudok két csillagnál többet adni erre a termékre (nekem a kék szőlős ízű van meg) , mivel nem tudtam tesztelni rendesen, csak a szekrényben áll, mert olyan szörnyen rossz, dohos, pince íze van, hogy konkrétan a hányinger kerülgetett tőle, próbáltam szörpbe keverni hátha úgy el tudom fogyasztani,de sajnos az sem tudta ezt a pocsék ízt elnyomni. Sajnálom egyébként mert a kapszulás változata nagyon jó, csak azért váltottam, mert nem volt kedvem már a megszokott kapszulához, ki akartam próbálni valami újat, hát kár volt, a kapszulát viszont csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.