Nuxe

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. május 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 3890 Ft

100 %-ban növényi exfoliáló összetevőket tartalmazó gazdag, krémes állagú testradír. Használja hetente egy vagy két alkalommal, nedves bőrre, majd alaposan mossa le. 95,7%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz (licsi, diókivonat, mandula és narancsvirág szirmok). Parabénmentes.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

Lina1105

2019. szeptember 5.

Kellemes kis kence. A radírozó hatása nagyon jó, nem karcol, de mégis teszi a dolgát. Csikorgóan tisztának érzem a bőröm a termék használata után. Viszont az illata nekem már túl sok. Ajándékba kaptam, de újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Rena77

2017. december 10.

Én már a tubusos változatát ismerem, használom és nagyon szeretem. Az illata a parfümök között is helytállna ez a mandulás narancsos nagyon fincsi. Állaga ismét szuper különböző szemcséket tartalmaz, melyek hatékonyan radíroznak és krémessége miatt könnyű eloszlatni. Imádom már többször újravettem és fogom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

tugabi

2017. február 26.

Elég gyorsan fogy, remélem nem lopják a tubusból! Nekem száraza bőröm, kellett egy kis testápoló utána. Kellemes illatú és állagú radír én szeretem. Az ára az érték arányához képest kisit magas, így csak a 3 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

SzaszaK

2016. augusztus 4.

Igen, már tubusos a csomagolás tényleg. Az illata olyan természetes, nem tudom hova tenni, nem nyűgözött le. Jól radíroz, nem durva. ha kiszáradásra hajlamos a bröd, akkor utána kell krémezni. Gyorsan fogy, pedig heti egyszer használom és nem pocsékolom. Májusban vettem, körülbelül ez a tubus 15 alkalomra elég. Így ahhoz képest meg nem is annyira olcsó. Nem fogom újra venni, a fenti okok miatt és amúgy sem hagyott mély nyomokat bennem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

evilshedevil

2015. szeptember 21.

Megújult a csomagolása, már tubusos kiszerelésben árulják. Nem gondoltam volna, hogy testradír és testradír között nagy eltérés lehet, viszont ha csak egyetlen testradír használhatnék innentől életem végéig, gondolkodás nélkül ezt választanám. Hibátlan! Az illata annyira kellemes, hogy parfümnek is simán használnám, leírhatatlanul fincsi. A különböző méretű szemcsék nagyon jól radíroznak, de egyáltalán nem karcolósak. Ahogy a neve is írja krémes állagú, könnyű eloszlatni és jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.