Nvey Eco

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 8290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Naurel.hu, 8290 Ft

Kiválóan alkalmas a krémállagú valamint a folyékony alapozó felviteléhez. Egyenletesen és precízen dolgozik az arcon.

Az ecset sűrű feje szintetikus szálakból készült, nem tartalmaz állati szőrt. Nyele kukoricagyanta, így teljesen környezetkímélő.

Ár: 8290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2017. április 12.

Nagyon tetszik ez az ecset, ahogy az Nvey alapozója is óriási kedvencem. A legtöbb ecsettel idáig azért küzdöttem, mert vagy csíkosan dolgoztak, vagy túl sok vagy túl kevés alapozót vettek fel. Ez valahogy pont ideális, annyi van rajta, amennyi kell és hihetetlen precízen tudok alapozni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.