Nvey Eco

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Naurel.hu, 4190 Ft

Kis ecsetfejének köszönhetően gyönyörűen eldolgozhatod a szemhéjpúder árnyalatokat és új tónusokat is létrehozhatsz. Nem tartalmaz állati szőrt, szintetikus ecsetfeje nagyon puha, simogatja a bőrt. Nyele kukoricagyanta, így teljesen környezetkímélő.

Ár: 4190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2017. június 8.

Imádom, az új kedvencem! Régóta szerettem volna lecserélni az ecsetemet és mivel épp az NVEY szemhéjpúder palettájából rendeltem, gondoltam kipróbálom ezt a márkát. Nem bántam meg. Könnyű vele dolgozni. Szép egyenletesen viszi fel a púdert és jól satíroz. Pont annyi szemcse tapad meg a szálaiban, amennyi szükséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.