Nvey Eco

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Naurel.hu, 4190 Ft

Kisméretű ecsetfejének köszönhetően szépen felvihető vele a korrektor, precízen, pontosan elrejthetők az apróbb bőrhibák

A környezetbarát ecset nyele kukoricagyantából készült, míg az ecsetfej szálai finom puha szintetikus anyagból. Nem tartalmaz állatszőrt, mégis lágyan simogatja a bőrt.

Ár: 4190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

aivil

2016. augusztus 30.

Sokféle ecsetet kipróbáltam, ez jött be legjobban. Szépen, egyenletesen lehet vele dolgozni még úgyis, ha nem teljesen profi az ember. Tényleg csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 30.

rosetta5

2016. június 22.

Imádom! Nagyon pontosan és könnyen lehet vele dolgozni. Elég hozzá egy kevés korrektor is, gyönyörű fedést tudok vele elérni. Jó kialakítású ecsetfej: se nem puha, se nem kemény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.