NYX Professional Makeup

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Soly77, Módosítva: 2019. március 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• Helyén tartja a rakoncátlan szemöldökszálakat.
  • Átlátszó waxos jellegéből adódóan természetes hatást kelt.
  • E vitamin tartlama védi a szemöldökszálakat.
  • Könnyű a használata.

Soly77

2016. december 29.

Most nyílt itt az Allee- ban ilyen bolt, gondoltam tiszteletemet teszem. A karácsonyi hajcihőnek köszönhetően megalapozottnak véltem hogy egy valag pénzt elköltsek magamra is mert megérdemlem :) vettem itt pár dolgot, köztük ezt is. Otthon ki is próbáltam és nagyon tetszett a végeredmény. Sajnos vannak olyan szemöldökszálaim amik nagyon szeretnek lefelé nézni és már kiidegelnek a végtelenségig. Ez a dolog szépen megoldja az ilyen jellegű problémákat, viszont amit észrevettem kb egy hét használat után, hogy nem annyira tartós mint ahogy várom, pár óra mulva nem olyan már mint amikor felkentem. Ettől függetlenül tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.