Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

100% ásványi-tartalmú átlátszó púder, mely tökéletes bármilyen alapozó fixálására, vagy csak önmagában a bőr egységesítésére. Alkalmas bármilyen bőrtónusra.

herczegno33

2018. november 14.

Rengeteg púdert kipróbáltam már, mert èrdekelt, melyik mit tud. Ez egy igen megbízható púder. Ha igen meleg van ès muszály egy kis smink, bár 36 fokban nem szoktam nagyon sminkelni, akkor ez kèpes volt egyben tartani egèszen a nap vègèig. Nagyon egyszerűen eloszlatható, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Klau16

2018. július 18.

Legjobb púder amit valaha használtam. Ezelőtt csak kőpúdereket használtam, aztán egy youtube videoba megláttam, és másnap már meg is vettem a Douglasban. Nem bántam meg egy percre sem. Az igaz, hogy túlzásba lehet esni vele, de ettől függetenül tökéletes. Még a meleg nyára napokon is egybe tartja a sminkem(NYX matte sminkfixálójával együtt). Egy ideig biztos nem tervezem lecseréni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Eni777

2018. június 27.

Számomra ez a nagybetűs PÚDER! :) Mivel zsírosodó, fényesedő tág pólusú bőröm van, még a professzionális alapozók sem működtek tökéletesen (3-4 óra múlva "lemásztak" az arcomról). Aztán jött ez a csoda és vele együtt ment a probléma.. :) egész nap tart a sminkem, még délután sem kell újra fixálnom (pedig a nyári kánikulában ez nagy teljesítmény). Végre el tudom használi azokat az alapozókat is, amiket már elengedtem, pl: Mac studio fix (mert igen, nálam még ez sem működött óriási csalódás volt, de a nyx púder csodálatosan beépíti még azokat az alapozókat is, amik totál nem működtek az arcomon).
Mindenképp újravevős és ha erre valaki azt mondja húzós az ára vagy drága azt komolyan nem értem :D
Egyébként az üzeletben is elmondják, hogy fotózásra NE használd ezt a terméket, a vaku miatt arra valóban nem jó!

A teljesítménye és az ára miatt mindenképp jár az 5*!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

A teljesítménye és az ára miatt mindenképp jár az 5*!

Ametiszt

2018. március 27.

Amikor eloszor hasznaltam, Silica-mergezest kaptam! :) Meg este is éreztem az orromban, azt hittem, sohasem leszek képes hozzászokni. De kipróbáltam újra másnap, és nem bántam meg! Nagyon kevés is elég, tartósabba teszi a sminkem és a porusaimat szinte teljesen elfedi! Ez utóbbi egy csodával ér fel. Ja en csak munkába használom, igy flashbackkel kapcsolatban nincs tapasztalatom. Tuti ujraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

originalthea

2018. március 24.

Szeretem. Lassan fél éve használom és nem volt semmilyen hátrányom vele. Bakingben viszont óvatosan kell felvinni, ugyanis ha egy vizes Beauty Blenderrel próbálod akkor foltos lesz. Emellett nem szabad sokat felvinni sem a szem alá sem az álladnál! Ez nem az a fajta púder, amit egy drag queen felver magára, hogy tökéletes legyen; itt a "a kevesebb több" szabályt alkalmazd.

Update: Fehér arcot varázsolt egy fotózás alkalmán... mondanom se kell mennyire örülhettem neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

sarav25

2018. február 27.

Én nem tudom, lehet, hogy én csinálom nagyon rosszul, de nekem egyszerűen lehetetlenség feltenni ezt a púdert... Az arcomon kívül mindenhova jut, ha mégis sikerül a szemem alá pacsmagolni valamennyit (bár bake-elésre vettem -.-), az megáll foltokban és nagyon nehéz/lehetetlen szépen eldolgozni. Rettenetes.

Kérdés: Milyen (jó) púdert használtok bakingre? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Kérdés: Milyen (jó) púdert használtok bakingre? :)

d-i_n-a

2018. február 16.

Update..szomorú hogy már csak 6 gramm 9 helyett de az árán nem változtattak..
Önmagában már nem használom, mert képeken tényleg olyan fehér a fejem mint egy drogosnak.. :D de a Ben nye banana powder-ral együtt nagyon jó, hiszen matt marad a bőröm...illetve igy nem fogy el olyan hamar.

Minden olyan terméket kipróbáltam már amit itt Krémmánián ajánlottak a zsíros bőrre.. CV Mülleres Púder.. Rimmel Stay Matte.. stb stb.. max 2-3 óráig volt matt az arcborom majd ugye szokásos mintha discogömb lennék..... aztán jött ez a csoda.. mikor megláttam.. kicsit megakadt a szemem az árán és azon ennyiért milyen kevés cucc is van benne.. hiszen csak 9g...
De aztán elfelejtettem mindent.. mert gyerekek.. ez egy csoda.. egésznap matt lesz tőle a bőröm.. és ez nem vicc...olyan babapopsi lesz tőle az arcom hogy az valami hihetetlen... millió 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Update..szomorú hogy már csak 6 gramm 9 helyett de az árán nem változtattak..

anami91

2018. február 11.

Imádom! Régóta keresek egy megfelelő, könnyű állagú púdert, amely jól fixál, nem ül bele a pórusokba, és nem okoz pattanásokat, irritációt. Nos, ez a kis csoda minden vágyamnak megfelel. Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

FannerManner

2018. január 24.

Valóban jó és tartóssá teszi a sminkem, viszont ha vakuval fényképezik az embert van ott egy fehér folt, ahol használtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

CeCeDrake

2018. január 12.

Az eladó lányok a Müllerben ajánlották, hogy ez tökéletes választás lesz. Direkt fotók miatt kerestem egy HD púdert.
Lányok, ez rossz :-D nagyon rossz!
Mindenre való, csak arra nem, amire ki van találva.
Fotókon fehér foltos az ember arca tőle. Nagyon durván fehér :-D pedig elméletileg pont, hogy nem kellene. Viszont ha megnézzük az egyetlen összetevőt, nem is csodálkozunk ezen.
Még napfényben is gáz, ha úgy ér a fény :-D ilyen rettenetes termékkel régen találkoztam.
Az állaga vagyis a por minősége sem jó. Olyan homok szerű.
Ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Lányok, ez rossz :-D nagyon rossz!
Mindenre való, csak arra nem, amire ki van találva.
Az állaga vagyis a por minősége sem jó. Olyan homok szerű.
Ne vegyétek meg!