NYX Professional Makeup

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2017. június 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

100% ásványi-tartalmú átlátszó púder, mely tökéletes bármilyen alapozó fixálására, vagy csak önmagában a bőr egységesítésére. Alkalmas bármilyen bőrtónusra.

tara95

2020. február 3.

Már néhány évvel ezelőtt is kinéztem magamnak, de az ára és a nehéz beszerezhetősége visszatartott.

Először koreai vonalon keresgéltem csak silicát tartalmazó termékeket, de nem sikerült találnom....így végül maradt a notinos rendelés.

Engem is meglep, hogy mennyire jó, azt hiszem a legjobb amit valaha használtam. Mivel sejtettem, hogy atomra szállni fog, csak néhány lyukacskát szúrtam át, így normálisan lehet adagolni, ennek ellenére repül rendesen.

Nagyon szépen fixál, nem szárít, szilikonosan selymes érzetet kelt még akkor is amikor átfénylik (sajnos nálam ez elkerülhetetlen). A pórusokat és a ráncokat is szépen finomítja. Illetve mindenmentes, ami nagyon fontos volt nekem. Lehelletnyi elég belőle, különben csúnya és nekem igényli az aloe vera sprayt mert magában szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

HeniM

2019. december 14.

Nagyon kemény egy valami, ezzel baking-elek, nyáron is ezt használom, mert ez fenttart mindent és nem mozog. Ritkán használom, mert szerencsére nem kell minden lemattítanom a fejem, de egyébként ha elfogyna is újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Igazából ez az első finishing púderem, úgyhogy nem tudom pontosan mit lehet tőle elvárni. Nem mondom, hogy nem tudnék elképzelni jobbat, ami nap végéig tart, viszont ha nem nyúlok a börömhöz akkor talán! nap végéig majdnem ugyanúgy néz ki a sminkem. De mindenesetre szép egységes púderes hatást kölcsönöz a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Laroselly

2019. július 24.

Az 1300 forintos essence all about matt jobb volt, nehéz normálisan használni, nem lehet keveset felvinni, nincs jó illata, mindenhol foltot hagy, kb fél órára mattít le. Sok van benne, de minek ha vacak? Egy ilyen árú púdertől többet várnék, az is biztos, hogy a nyx-et mostantól nagy ívben elkerülöm. Csak rossz tapasztalatom van a termékekkel és a kiszolgálással kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

herczegno33

2018. november 14.

Rengeteg púdert kipróbáltam már, mert èrdekelt, melyik mit tud. Ez egy igen megbízható púder. Ha igen meleg van ès muszály egy kis smink, bár 36 fokban nem szoktam nagyon sminkelni, akkor ez kèpes volt egyben tartani egèszen a nap vègèig. Nagyon egyszerűen eloszlatható, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Klau16

2018. július 18.

Legjobb púder amit valaha használtam. Ezelőtt csak kőpúdereket használtam, aztán egy youtube videoba megláttam, és másnap már meg is vettem a Douglasban. Nem bántam meg egy percre sem. Az igaz, hogy túlzásba lehet esni vele, de ettől függetenül tökéletes. Még a meleg nyára napokon is egybe tartja a sminkem(NYX matte sminkfixálójával együtt). Egy ideig biztos nem tervezem lecseréni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Eni777

2018. június 27.

Számomra ez a nagybetűs PÚDER! :) Mivel zsírosodó, fényesedő tág pólusú bőröm van, még a professzionális alapozók sem működtek tökéletesen (3-4 óra múlva "lemásztak" az arcomról). Aztán jött ez a csoda és vele együtt ment a probléma.. :) egész nap tart a sminkem, még délután sem kell újra fixálnom (pedig a nyári kánikulában ez nagy teljesítmény). Végre el tudom használi azokat az alapozókat is, amiket már elengedtem, pl: Mac studio fix (mert igen, nálam még ez sem működött óriási csalódás volt, de a nyx púder csodálatosan beépíti még azokat az alapozókat is, amik totál nem működtek az arcomon).
Mindenképp újravevős és ha erre valaki azt mondja húzós az ára vagy drága azt komolyan nem értem :D
Egyébként az üzeletben is elmondják, hogy fotózásra NE használd ezt a terméket, a vaku miatt arra valóban nem jó!

A teljesítménye és az ára miatt mindenképp jár az 5*!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

A teljesítménye és az ára miatt mindenképp jár az 5*!

Ametiszt

2018. március 27.

Amikor eloszor hasznaltam, Silica-mergezest kaptam! :) Meg este is éreztem az orromban, azt hittem, sohasem leszek képes hozzászokni. De kipróbáltam újra másnap, és nem bántam meg! Nagyon kevés is elég, tartósabba teszi a sminkem és a porusaimat szinte teljesen elfedi! Ez utóbbi egy csodával ér fel. Ja en csak munkába használom, igy flashbackkel kapcsolatban nincs tapasztalatom. Tuti ujraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

originalthea

2018. március 24.

Szeretem. Lassan fél éve használom és nem volt semmilyen hátrányom vele. Bakingben viszont óvatosan kell felvinni, ugyanis ha egy vizes Beauty Blenderrel próbálod akkor foltos lesz. Emellett nem szabad sokat felvinni sem a szem alá sem az álladnál! Ez nem az a fajta púder, amit egy drag queen felver magára, hogy tökéletes legyen; itt a "a kevesebb több" szabályt alkalmazd.

Update: Fehér arcot varázsolt egy fotózás alkalmán... mondanom se kell mennyire örülhettem neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

sarav25

2018. február 27.

Én nem tudom, lehet, hogy én csinálom nagyon rosszul, de nekem egyszerűen lehetetlenség feltenni ezt a púdert... Az arcomon kívül mindenhova jut, ha mégis sikerül a szemem alá pacsmagolni valamennyit (bár bake-elésre vettem -.-), az megáll foltokban és nagyon nehéz/lehetetlen szépen eldolgozni. Rettenetes.

Kérdés: Milyen (jó) púdert használtok bakingre? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Kérdés: Milyen (jó) púdert használtok bakingre? :)