NYX Professional Makeup

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TDiana, Módosítva: 2019. november 5.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

10 erősen pigmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta, a vibráló aranytól a meleg nude színekig. Egy élénk mix a krémes és hipnotizáló színekből, és finishekből, a ragyogótól a gyöngyházfényig a metálon át a mattig.

2 változatban kapható

Ár: 5.000 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: Lilàt és a fehéret próbàltam 1-szer , Helyszín: Újpest , fizetés: Személyes àtvètel, automata

mshoney

2020. június 29.

Igazán szép színek! Online rendeltem, kérdéses volt, hogy élőben is tetszik-e majd, de szerencsére jól választottam. Amit a legjobban szeretek benne, hogy nap végére is tartósak a színek, nem "kopik el". Egy hátránya van, bár ez lehet az én személyes rutinom miatt van, hogy bizonyos színek hamarabb fogynak. El tudnám képzelni, hogy a fehér melletti matt rózsaszín árnyalat dupla ekkora. Ettől függetlenül is 5 pontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.