NYX Professional Makeup

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virmur, Módosítva: 2020. február 26.

Ár:   $16
Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Limitált kiadás

6 szemhéjpúdert tartalmazó palettát, egy matt folyékony rúzst és egy folyékony tust taralmazó ajándékcsomag.

mezeymerci

2019. szeptember 23.

Sajnos itthon már nem lehet kapni, viszont a karácsonyi időszakban nagyon jó áron hozzá lehetett jutni. Pingmentáltak és gyönyörű színekkel rendelkezik a paletta, ahogyan a rúzs is. Én nagyon kerestem ebben az évben, de sajnos a limitáltsága miatt már nem lehet hozzájutni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.