NYX Professional Makeup

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2022. október 28.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• egészen a sminkeltávolításig tökéletesen fixálja a szemhéjfestéket
  • kiemeli a szemfesték színét
  • meghosszabbítja a smink tartósságát
  • nem szárítja ki az arcbőrt

Ár: 1450 , Eladó: K1Ani
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Megegyezés szerint

Lilla1117

2024. február 6.

Sokkal jobban tartja a rejtett szemhéjamra felvitt termékeket, mint bármelyik korábbi szemhéjalap vagy korrektor amit próbáltam, de a nap végére azért ez is engedi őket összegyűlni a mélyítővonalamba. A kevesebb néha több, nem szabad túl sokat feltenni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 6.

princzess

2023. május 14.

Az én nagyon olajos szemhéjamra nem vált be, örültem volna ha a MAC helyett egy olcsóbb alternatíva lesz,sajnos csalódás..kb 2 3 órát bír ki úgy hogy nem mászkálok el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 14.

noemikolosa

2023. január 8.

Sajnos nem annyira vált be ez a termék.
Nehéz eltalálni a mennyiséget, ha kicsit viszek fel úgy érzem a színe nem annyira egyenletes, ha kicsit megszalad akkor viszont annyira tapad, hogy nagyon nehéz rajta bármilyen szemhéjpúdert eldolgozni.
El fogom használni, addig kísérletezek, de biztos nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

Sajnos nem annyira vált be ez a termék.
El fogom használni, addig kísérletezek, de biztos nem veszem újra

KKDDNor

2022. december 16.

Jól mattítja alapvetően olajos hatású szemhéjamat, de ha egy kicsit is több kerül fel belőle, iszonyúan kiszárad, darabos lesz. Nem lett a kedvencem, nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 16.

Dorothy006

2022. július 17.

A tartóssága elmegy.De az én szememet csípi.És nem érzékeny a szemem semmire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 17.

A tartóssága elmegy.De az én szememet csípi.És nem érzékeny a szemem semmire.

nyuuuucatcat

2022. június 26.

Alapból zsíros szemhéjam és a proof it!-et(az egész napot kibirta a sminkem vele mindig) sehol nem tudtam megvenni kipróbáltam ezt és az ultimate shadow primert felváltva, konkrétan 3 óra után mind2nél lekopott a szememről a festék és beleült a ráncokba. Nagyon nagy csalódás volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 26.

Zindi

2022. február 4.

Eddig a Proof It!-et használtam, de gondoltam adok egy esélyt ennek is, így télen tartósságra nem sok különbséget veszek észre, lehet nyári izzadós napokon majd alulmarad de eddig teljesen jó, nap végén is szép vele a szemsmink. A színe miatt nem kell félni, világos bőröm van, ez is egy szép, világos sápadt szín, nem is fed erősen, csak annyira hogy eltüntesse a szemhéjon látszódó ereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

ponyisland

2021. december 20.

Az előttem lévő hozzászólóval értek teljesen egyet, nagyon jó termék, nagyon szeretem. Hiába van kis alapszíne, felvéve nem látszódik, szóval aki emiatt tartana tőle, az ne tegye (én pont az ellenkezője vagyok, hogy nagyon világos a bőröm és féltem, hogy ne legyen sárgás árnyalatú). Kevés is elég belőle, és szépen kitart a smink akár nap végéig, nem áll össze a szemhéjpúder a szemhéjamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

AkInImOd

2021. január 31.

2015. október 2.
Életem első Nyx terméke, nagyon vártam, hogy legyen már egy a tarsolyomban - akarom írni, a neszesszeremben... :)
Vagy 5-10 percet szobroztam a Müllerben a Nyx pultnál, és nézegettem a tégelyes példányokat - természetesen kb. az összesbe belenyúlt valaki elég gusztustalanul..... ráadásul azok vagy fehérek (abból is sima vagy csillogó [?!]), vagy nagyon mély, sárgás tónusúak voltak, ami egyáltalán nem passzol hozzám árnyalatban. Ekkor láttam meg, hogy van applikátoros változata is, aminek viszont tökéletesen illeszkedik a színe a bőrömhöz - fakó, fehéres beütés, semmi sárga-rózsás tónus; ugyanakkor kellemes, könnyed állag, nem fullasztóan sűrű - pont, ami nekem kell. :)
Olyan 3 hete vagyok boldog tulajdonosa a terméknek - nem bántja a szememet, könnyen és gyorsan felvihető: egy-egy pötty a szemhéjra, vékonyan ujjal elkenem, és hagyom, hogy picit száradjon. Nem üt el a bőrömtől, szépen beleolvad, és a szemhéjpúdereket gyönyörűen kidobja a szemhéjamon (Makeup Revolution, többféle paletta, illetve Catrice Liquid Metal Eyeshadow). Tapasztalataim alapján nem kukacosodik/pereg, nálam a maximum viselési idő a 6 óra volt, és azt szuperül bírta - de a Catrice Eye'Matic Dip Line Waterproofommal nincsen barátságban, azt is szereti visszaadni a rejtett szemhéjamon (amit ez utóbbi termék viszont magában nem csinál), úgyhogy amiatt vagyok csak kicsit csalódott. Szappanos vízzel szépen lemosható, és a sminklemosóval is könnyen eltávolítható. Remélem sokáig jóban leszünk, és újra fogom venni! :)

2021.01.31.
Azóta kétszer vettem újra. Továbbra is 5 csillag, mert gyönyörűen tartott, nem ugrott/csomósodott össze a sminkem a szememen, és a ráncok sem jöttek elő több óra után. Most kicsit sírok, hogy a legutóbbi eltört és mégsem ezt vettem újra. Remélem, a Douglasben megtalálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

2015. október 2.

2021.01.31.

Brunettee

2021. január 11.

Adventi kalendáriumban volt mini kiszerelésben. Nekem eddig nincs vele gondom, az izzasztó edzés alatt is tartotta a kora reggel felvitt színeket. Külön öröm, hogy nem kell belenyúlnom, sokkal higiénikusabb ez a megoldás. Van másik alapom otthon, amit hasonlóan szeretek, így felváltva használom őket, de minden esély megvan rá, hogy később veszek belőle rendes kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.