NYX Professional Makeup

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2019. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Közepesen buci fejjel bíró, puha, tömött ecset, amellyel könnyű elsatírozni a felvitt szemhéjpúdereket.

nolyemi

Korcsoport: < 18
2019. november 24.

Eddig egy olcsó satírecsetem volt, amit utáltam. Ez az ecset egy álom, ár-érték arányban nagyszerű, gyönyörűen el tudom vele dolgozni a szemhéjpúdert. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 24.

Amadea

2019. november 17.

Kíváncsiságból vettem ezt az ecsetet. Eredetileg nagyobb fejűt kerestem volna (mint az Essence régi lila nyelű, kisvirágos darabja), a csomagolásban annyira össze volt nyomorintva, hogy nem tudtam megállapítani, valójában mekkora a feje, ezért próba szerencse alapon megvettem. Kisebb, mint amilyet kerestem, de nagyon megszerettem: elképesztően puha, élmény a szemkörnyéket simogatni vele, szépen elsatírozza a felvitt színek széleit. Kb. másfél hónapja használom, rendszeres használatban van, nem hullik, gyorsan szárad és a Balea vaníliás samponjával (nálam eddig ez vált be a legjobban ecsetmosásra) gyorsan eltávolítható belőle a szemfesték.
Ami óriási piros pontot érdemel: a szőr nem egyenesre van vágva, hanem szépen lekerekített, jobban lehet vele manőverezni.
Kellemesen meglepett a minősége, fogok még NYX ecsetet venni (ebből pedig egy második darabot, jó ecsetből sose elég).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.