NYX Professional Makeup

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. június 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Szemhéjpúder felvitelére és eloszlatására használható ecset. Ezzel a kerekített fejű ecsettel kiválóan el lehet dolgozni a sminket, a kialakítása végett alkalmas a mélyítővonal satírozására.

NovakneViki

2020. július 5.

Az Allee újranyitási akciójának keretein belül ruháztam be erre az ecsetre. Az eladó a mélyítővonal funkciót emelte ki, mikor ezt ajánlotta. Nem rossz, de nekem túl nagy az ecset feje, számomra satírozó ecsetnek sokkal jobban bevált.
Akciósan érdemes beinvesztálni ebbe az ecsetbe, de eredeti áron maximum márkarajongóknak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 5.