NYX Professional Makeup

Ár:   5699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. június 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Krém és folyékony alapozó felvitelére és eloszlatására használható ecset. Finom sörtékkel rendelkezik, remekül fekszik a kézben, pontos és egyszerű az alkalmazása.

NovakneViki

2020. június 1.

Ha tudom, hogy ez az ecset ennyire jó, akkor előbb ruházok be rá. Nagy rajongója vagyok a buffer ecseteknek és még a legelső Nyx Face Awardos időkből emlékeztem erre az ecsetre, mert valamelyik másodkörös versenyzőnél láttam. Szó szerint multipurpose vagyis univerzális, mert alkalmas alapozáshoz, púderezéshez, pirosításhoz vagy bronzosításhoz. Nálam simán veri a RT expert face base ecsetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.