NYX Professional Makeup

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KisHeni, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Felturbózza ajkaidat a megfelelő mennyiségű ragyogással. Ez a luxus ajakbalzsam egyedülálló olajakat tartalmaz, mint a mandula, avokádó, csipkebogyó és jojoba. Élénk vanília-cseresznye illatú.

Qwerty

2020. október 6.

Ha majd múzeumot nyitok a felhalmozott ajakápolóimnak, ez külön üvegvitrint fog kapni, annyira szép. Fényes, gömbölyded nem is olyan kicsi fémtégely, néha csak azért veszem a kezembe, hogy fogdossam. Ráadásul jó a beltartalom is. Nem hittem volna, hogy valami megközelíti az örök első helyezett carmexet, de ennek sikerült feljönnie a második helyre. Hasonló az állaga is, viaszos-krémes-zselés, nagyon élvezem. Az illata kókuszos, kicsit mű, nem zavaró.
Teljesen jól ápol, végre valami, ami be is szívódik, nem csak rajta ül a szám szélén. Vigyázni kell, hogy nagyon keveset használjak, ha kicsit vastagabban kenem, már nem jó. Engem az sem zavar, hogy belenyúlkálós, csak reggel vagy este használom, tiszta kézzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 6.

bernadettu

2020. május 21.

Adventi naptárban volt, esténként szoktam használni, jól hidratál, bár a belenyúlkálós tégely nem a leghigiénikusabb.
Az illata engem sem emlékeztet cseresznyére, inkább valami kókuszos illatot vélek felfedezni.
Mint ajakápoló rendben van de a kiszerelése miatt ritkán nyúlok utána, nem hiszem hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

KisHeni

2019. november 6.

Notinon ingyenes szállítás és kedvezmény is volt rá, így végre valahára megszereztem. A csomagolása a kis szaloncukor dizájn nagyon édes. Nem fűztem hozzá sok reményt, inkább az ajakolaj érdekelt, de meglepően jó, nagyon jó ajakápoló, kemény az állaga, isteni az illata, bár nekem inkább parfümös mint vanília cseresznye. Nem zavar, hogy ujjal kell belenyúlni úgyis csak otthon használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate