NYX Professional Makeup

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   $35
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

40 színt tartalmazó paletta, melyben minden színnek megtalálod a matt és csillámos verzióját.

Vikktoria

2020. április 15.

Gyönyörű színek, jól pigmentált paletta, én is erre esküszöm. ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Gyönyörű színek, jól pigmentált paletta, én is erre esküszöm. ^^

JSzandii

2020. április 14.

Minden szín, ami csak kellhet megtalálható ebben a palettában. Nagyon pigmentált és krémes szemhéjpúderek ezek. Nem peregnek le a nap folyamán. A csillogós színek egyszerűen csodásak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

zsuzsy

2019. augusztus 20.

Nagyon szeretem. Szép, pigmentált színei vannak, lehet velük kísérletezni. Az állaga is jó. Csak egy highlighter színt hiányolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.