NYX Professional Makeup

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, Módosítva: 2018. április 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Ultra puha és precízen vágott ecset, amely professzionális alapozást tesz lehetővé.

Vikktoria

2020. április 16.

Az alapozóhoz vettem ezt az ecsetet, nekem nagyon bevált minden nap használom. Nagyon vékony rétegben is lehet vele dolgozni, de alkalmi sminkhez is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Egy szuper ecset folyékony alapozók felvitelére. Az ecset feje miatt nagyon könnyű vele dolgozni, mivel pont az arcomra "simul". Nem hagy csíkokat és foltokat, hanem szépen eldolgozza az alapozót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Bocse

2019. november 1.

Én általában beauty blendert használok , mert ecsettel nem tudom jól eldolgozni az alapozót. De ez fantasztikus! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

hellonelly

2019. január 5.

Nagyon bejon! Szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, nekem egyáltalán nem lesz csíkos, a kialakítása is szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.