O'Connor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dianno, Módosítva: 2013. augusztus 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Mókusszőrből.

Valentine

2015. december 18.

Leginkább tusvonal húzásához használom az ecsetet. Jól lehet vele dolgozni, viszont nagyon kemény. Ebből a márkából van púderecsetem is, ami elég tartós és jól tudok azzal is dolgozni. Nem hullik a szőre, viszont nagyon kemény és annak ellenére, hogy inkább pirosításra használom, szúr egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

sephora

2013. április 12.

Ez az első szemöldökecsetem és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem hullik, jó vele dolgozni, szépen ki tudom vele emelni a szemöldökömet.
Egyszer kipróbáltam szemhéjon is, de nagyon szúrt - de hát nem is oda való, úgyhogy érdemes ott használni, ahová tervezték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Lina14

2013. március 31.

nekem is van egy ilyenem. iszonyat kemény a szőre, állandóan szúrta a szemem, amikor festéket vittem fel. egy ideig korrektor ecsetté avanzsált, de lemondtam a krémes korrektorról, ezért sosem használtam többet. átment a festő cuccaim közé, ott tényleg hasznát vettem
egyébként csomó festék beleragadt. de legalább egyenletesen tudtam azt eldolgozni.
nem szerettem, de használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

nem szerettem, de használom

Rony

2013. január 19.

Bár nekem nem ez, hanem a 62-es ecset van meg ebből a márkából, de nagyon szeretem.
Idén elterveztem, hogy mindenből magyar terméket fogok vásárolni, ezért is esett erre az ecsetre a választásom.
Mint már előttem írták, a DM-ben lehet vásárolni. a 62-es ecset 549 Ft, a 70-es pedig 990 Ft.
Mindkét ecset mókusszőr ecset, fa nyéllel.
Én korrektorhoz használom, valamint szemhéjpúder felviteléhez. Egyáltalán nem durva, könnyedén el lehet vele készíteni a sminket.
Nem hullik a szőre, és könnyű tisztán tartani. Biztos veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Mindkét ecset mókusszőr ecset, fa nyéllel.
Nem hullik a szőre, és könnyű tisztán tartani. Biztos veszek még belőle.

djsmithpopo

2012. október 29.

Én is médea véleményén vagyok, nekem is nagyon pozitívak a tapasztalataim. Mindenre használom, éppen amire kell: korrektorozok vele a szemem alá, tusvonalat húzok, volt, hogy még ecset híjján a sminkem is ezzel dobtam össze! Fantasztikus ár egy még fantasztikusabb ecsethez. Mellesleg az első ecsetem! :-)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

médea

2012. május 13.

Nekem is van ilyen ecsetem, és az én tapasztalataim pont ellentétesek. 990 ft-ért vettem a DM-ben ami szerintem egyáltalán nem drága, a többi ecsetárhoz viszonyítva. A csomagoláson az áll, hogy mókusszőrből készült, és én nagyon puhának, finomnak érzem a szőrszálakat. Olyan mintha két különböző termékről beszélnénk. (megnéztem az ecsetemet, hogy meggyőzödjek róla, és az enyém is ilyen). Ezzel húzom ki a szemöldökömet barna szemhéjpúderrel, összehasonlíthatalanul szebb és természetesebb mint ceruzával. Olykor a szemhély kihúzására is használom. Nagyon szeretem, a Kent ecsetek pl. ennél sokkal drágábbak, szerintem megérdemli a maximum pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 13.

dianno

2012. április 23.

DM-ben vásárolt ferde ecsetről (több fajta ecsete is létezik) van szó, nagyon nagyon rossz érzés dolgozni vele. Hosszú ideig nem használtam, de mikor megint előkerül azt hittem először, hogy egy festő ecsettel dolgozom. Nagyon durva a szőre, kellemetlen és fájdalmas a használata. 500 forint az ára, tehát még nem is olcsó annyira,mint amennyire rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 23.