O'Keeffe’s

Ár:   €5   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsuzsii003, Módosítva: 2019. október 1.

Ár:   €5
Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nyugtatja, hidratálja a száraz és cserepes ajkakat. A mentol bizsergeti és hűsíti az ajkakat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

creammaniac

2021. március 30.

A márka lábkrémjén felbuzdulva vásároltam meg, de ez messze nem teljesít olyan jól. Általában éjszakára szoktam használni, hidratál valamennyire, tehát jobb vele, mint nélküle, de az igazán száraz, kicserepesedett ajkakkal nem tud mit kezdeni. Van jobb ajakápolóm, úgyhogy ezt nem hiszem, hogy valaha újra fogom vásárolni. Számomra átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Valentina90

2021. március 16.

A leges legjobb! Mióta felfedeztem más szóba sem jöhet. Ha reggel bekenem az ajkaimat délig teljesen oké,ebéd után ismét és ki is tart a munkanap végéig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Mancsoska

2020. december 27.

A nagyon kicserepesedett ajkakat nem menti meg, de alapvetően jól hidratál és én ezt a kellemes, mentolos érzést is szeretem, amit az ajkaimon hagy (ezért választottam ezt az illatmentes változata helyett) DE elég drága volt és a csomagolásával nagyon nem vagyok megelégedve. Az ovális alakkal nincs problémám, de jobban preferálom a szokásos kerek formákat. A kitekerője kb 2 használat után tönkrement, vissza kell nyomkodnom az aljába ahhoz, hogy utána ki tudjam tekerni és használni tudjam, ami nem csak idegesítő de higiéniailag sem megfelelő, így még a táskámba sem tudom bedobni. A másik problémám az, hogy a kenhetősége is kifogásolható, a felszínéről lemorzsálódnak darabok használat közben. Lényegében magával a hatásával meg vagyok elégedve, de utálom használni, csak azért nem dobtam még ki, mert drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 27.

random

2020. június 24.

nekem mondjuk pont az illatmentes van meg... de ide is jó lehet a tapasztalat. eredetileg csak a király ovális tartója miatt vettem meg, de meglepően jó. hidegben mrg nem próbáltam ugyan, de a hőségben a szomjúhozástól kiszáradt ajkakra tökéletes. és kibírja azt a 40 percet mire eljutok A-ból B-be, holott ilyenkor szokásom összedörzsölni az ajkaimat újra meg újra meg újra. és még miután a csapra/vizesüvegre vetem magam, azután is érzem hogy ott van a számon - de nem nehéz, sőt, könnyedebb mint akármelyik híg szájfény. persze az ajkakat összedörzsölve inkább ajakápolós az érzete, abból is a táplálóbb fajta, tán pöppet zsíros de nem ragacsos (kicyit a blistex málnás cuccára emlékeztet, de nem viaszos). szóval, kényelmes, de hosszantartó, és tényleg véd és hidratál. viszont drága volt, drágább mint a carmex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

csigaviki99

2020. április 3.

Az eddigi legjobb ajakápoló, amit eddig találtam. Nagyon sok félét próbáltam már, pár száz forintostól a high-end-ig, ez a legjobb közülük. A mentolos illat/érzés kb 10 perc után elmúlik. Remekül ápol, a kicserepesedett ajkaim rövid idő alatt rendbehozza. Csak ajánlani tudom. :) Rúzsok alá is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

Jelizz

2019. november 29.

Ez valamivel jobb mint a sima tarsa, husit es valamennyire hidratal is vagyis egy reteget kepez az ajkaimon, engem.kicsit zavar. Nem tetszik ez az ovalis alakja szerintem nem praktikus. Egy olyan egynek elmegy kategoria. Koszonom de inkabb madadok a Carmex es a Blistexnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Zsuzsii003

2019. október 5.

Kb. 1 hónapja vettem Hollandiában, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól hűsít a mentol és nagyon jól ápolja az ajkaimat. Egyetlen negatívuma, hogy nem szívódik be könnyen, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.