O.Two.O

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Albertina, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Víz- és izzadságálló szemöldökfesték. 4 változatban kapható, melyekből 2 por állagú terméket tartalmaz, 2 pedig krémes állagút.

Albertina

2018. augusztus 11.

Még tavaly nyáron rendeltem az Ebay-ről ezt a kis csodát. A 2-es árnyalatot. Nem porzik, megfelelően pigmentált, természetes. A csomagolása nagyon igényes, szép, még tükör is van a kis csajos rózsaarany palettában. A hozzáadott ecset nem túl jó, de a fésűs része egész jól használható. Hasonlításképpen az Essence kis műanyag ízébe csomagolt szemöldökfestéke elbújhat e mögött a kis filléres csoda mögött. Mind minőségben, mind csomagolásban, mind termékmennyiségben! Nagyon jó vétel volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 11.