Odacité Skincare

Ár:   15 490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: MadhavaNaturalis, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 10.

Ár:   15 490 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Kifejezetten a problémás bőrre kifejlesztve. Ez a hatékony szérum segít csökkenteni a bőrhibák megjelenését.
  • Annyira koncentrált, hogy 2-3 csepp elég ahhoz, hogy felébredjen a bőr a szépsége.
  • A fekete kömény olaj segít tisztítani a bőrt, valamint sokkal simább és tisztább megjelenést biztosítani.
  • A cajeput támogatja a friss és tiszta bőrfelszínt, ami láthatóan mentes a bőrproblémáktól.
  • Az aromaterápiában a cajeput ismert a tiszta gondolatok és élénkség elősegítésében.

Ár: 10000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox