Odacité Skincare

Ár:   20 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   5 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 18.

Ár:   20 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Ez a szérum, hatásos biológiai hatóanyagokkal koncentráltan táplálja a bőrt, megadja a támogatást, ami ahhoz szükséges, hogy teltnek, gyönyörűnek és fiatalnak tűnjön, miközben csökkenti a mély ráncokat.
  • Az egyik legjobban revitalizáló olaj, a csipkebogyó szinergikusan társul az Ylang-Ylang-hoz, hogy növelje az antioxidáns tevékenységet, segítve az öregedő bőr látszatának csökkentését.
  • Az aromaterápiában az Ylang-Ylang arról ismert, hogy segít legyőzni a stressz és szomorúság érzést.

Antioxidánsok: Tocopherol

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.