Odacité Skincare

Ár:   16 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 18.

Ár:   16 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Detoxikál, minimalizálja a pórusok láthatóságát és tiszta, és problémamentes bőrt biztosít
  • Hámlasztja az elhalt bőrsejteket
  • Csökkenti a pigmentfoltok megjelenését
  • Táplálja a bőrt

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Bentonite 0 0