Odin New York

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. január 26.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Campari illatú Orientális-fás fűszerbomba. Pikáns bergamot, bors és borókabogyó nyitány után Himalaya-i cédrus, pálmarózsa, Indiai szantálfa és pézsma mellett a lényeg a martini üdítő buborékjainak és a tonkabab meleg édességének a kontrasztja."

Alkotó: Kevin Verspoor

Ár: 3900 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként, vagy csomagként.

googles

2019. február 27.

Melegebb, fuszeres, edeskes illat, ami uniszex inkabb, ferfiakon es nokon is el tudom kepzelni. Kicsit a Carner Barcelona Rima illatara emlekeztetett, rum nelkul.
Valahogy nem az en illatom, de az a tipikus niche illat, sok fuszerrel, amit a dizajner illatokbol hianyolunk. Nalam sajnos csak kozepes-negyeske, de ez lehet az en egyeni izlesem miatt.

Jo illat, tenylrg jo, megse fog meg igazan. A fejillat utan amugy jobb, mint ez elejen!

Remelem, a koz megengedi, hogy ebbol kifolyolag pontokkal is kifejezzem az erzesemet. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 27.

aidanne

2018. március 30.

Zsoltnal valo potyazasom elso illatolasra lett szerelme...Szamomra tobb oka is van.: imadom a citromos-vanilias pite illatat, es ez az illat kifujaskor total ezt adja vissza. Sajnos inkabb vagyok edes szaju mint alkoholista, igy sorry, de a Camparit most nem emlitenem, pedig ha jol belegondolok ott van ;)

Elso erzetre valoban pites, citrusos, puha vanilias illattal volt dolgom, reszegitoen puha, kremesen mennyei falat a boromnek. Nem volt szamomra eros vagy tul buzgo, csak pihent a boromon es adta ezt a harmonikus illatot. Megreszegitoen finom. A masodik reszeben mar elojonnek az unisex jegyek, vagy legalabbis amitol azza valik: de tovabbra is puhan meleg tonusai folyamatosan dorombol. Tonkabab es a borokabogyi teszi szeditoen finomma a heliotrop pedig ad neki egy kis fatyolnyi puhasagot. Gyonyoru ez az illat nokon, de ferfiakon is erzodhet totalisan potencialis ferfi illatkent. Zsenialis, fantasztikus illat. Oda meg vissza vagyok ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.