Odin New York

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2021. június 14.

Ár:   55 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Jean-Claude Delville megalkotta a Jordániai sivatag sötét íriszillatát. A sivatag titkait és egének forróságát bíborszín vonásokkal meséli el a feketeribiszke, rózsabors, koriander, ibolyalevél, vetiver, pézsma és a világ legdrágább illatalapanyaga, a fekete írisz."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tthdina

2024. április 22.

Annyira különleges bár szerintem pasis illat,viszont sehol nem kapható már 😢

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Annyira különleges bár szerintem pasis illat,viszont sehol nem kapható már 😢

Verona5

Korcsoport: >54
2023. február 4.

Régóta fúrja az oldalamat, hogy milyen is lehet a "Jordániai sivatag sötét íriszillata", ami számomra erős képzavart hordoz. Hogy kerül az írisz egy bíbor sivatagba? Sehogy... :)

Szerintem ez itt most csak reklámfogás, mint Petra felemlegetése is. Gusztusos parfümös üveg szépszínű lével, ami a valóságban nem rozsdásbarna, hanem kissé zöldes folyadék.

Na mindegy is, végül csak sikerült egy mintát szereznem belőle és itt szagolgatom őkelmét ezen a bolond szeles hétvégén.

Végül is tetszetős egy uniszex elegy, csak nem egészen ilyenre számítottam. Nem bíborlik a lemenő nap sugaraitól, inkább egy zöldes friss-fűszeres lökettel indít, ami feketeribizlis zöldség enyhén fémes jegyzetekkel.

A szívjegyekben lilul be az illat - ibolya, heliotrop, írisz közös megjelenésével, rajtam az ibolya egész erős, kicsit hasonlít a Balenciaga Parisra ebben a fázisban.

Aztán hamar lecsendesedik egy pézsmás fás uni alapillatra.
Csak érdekességként: a fragin volt aki a Gucci Pour Homme II-höz hasonlítja - sajnos őritkaságát még nem tudtam megillatolni.

Nem egy csíkhúzós darab, kellemes komfortillat lesz belőle, a tartósság nem az erőssége, de aki szereti a kicsit poros, nem feltűnő illatot, annak szuper választás lehet, ha még talál belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. február 4.

Aztán hamar lecsendesedik egy pézsmás fás uni alapillatra.

Tutuj

2021. június 11.

Eszembe nem jutott volna az üveg közelébe sem menni ha nem maga az “Orr” azaz Zólyomi Zsolt hívja fel erre a parfümre a figyelmemet.
A megjelenése abszolút férfias, nehéz és füstös illatot sejtet(nekem) ezzel szemben a beltartalom szöges ellentétben áll a borítással.
Egy könnyed, zöldfüves friss nyári szellő,fekete írisszel megbolondítva. Az igazi unisex illat, teljesen jól passzol mindkét nemhez. Olyannyira, hogy a férjem is csen belőle és rajta teljesen más de isteni finom.
Ezek a méregdrága niche illatok (most már nem 39ezer hanem 55…😵‍💫)bőrön érvényesülnek igazán.
Tartóssága: nem az a “csíkhúzós”tömör bomba -hálisten-finoman körül ölel, 5-7órán át illatozik diszkréten. Ahogy az előttem szólók: én sem tudom elképzelni,hogy bárkinek kellemetlen legyen ez az illat.
Hatósugara is úgy 1m maximum.
De ez mit sem von le értékéből. Érdekes kis csavaros rafinált komfortillat, nem tucatrettenet. 😉
Ha valaki kipróbálná, pár fújós kiadó belőle,100ml-s kiszerelés picit sok nekem…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

Hatósugara is úgy 1m maximum.

BitterSweet

2018. június 8.

Ha a túlvilágnak van illata,az biztos ilyen. Elaladt a szavam, mikor először felfújtam. Ez egy csoda. Fantasztikus, poros írisz,isteni fás alapon. Sose éreztem még ehhez hasonlót. Ugyanúgy illik férfiakhoz is, mint nőkhöz. Nem tudom elkêpzelni, hogy ez bárki számára is bántó illat lenne. Csodásan el van találva. Életem illata lehetne.....de a tartóssága.....bakker.......2 óra. Kritikán aluli. Viszont megérdemli az 5 csillagot,mert az illatélmény, amit nyújt, az egyedülálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Marcsi66

2017. április 2.

Nem lehet boldogságot venni,,,és itt cáfolom,mert vele igenis h beköltözik,gazdagabb lesz az érzék,mintha a lelkünket ünneplőbe öltöztetné,Annyira csodálatos,h amikor kifújtam,először is szignatúra,és férfi,v nő nem számít,mert mindkét nem szívét,és vágyait messzire repíti,a sivatag titkokkal teli egét,perzselő,forró szerelmét kínálja.Nagyon mély,a gyümölcs és virág,mint alattvalók,a fűszereknek már hangsúlyos a jelenlétük,és ezután a fekete írisz,sötét köntösébe zárja a többieket.NAGYON SZÉP parfüm,nem feledem,majd visszatérek hozzá valamikor,,,tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 2.