Odin New York

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. január 26.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Jean-Claude Delville megalkotta a Jordániai sivatag sötét íriszillatát. A sivatag titkait és egének forróságát bíborszín vonásokkal meséli el a feketeribiszke, rózsabors, koriander, ibolyalevél, vetiver, pézsma és a világ legdrágább illatalapanyaga, a fekete írisz."

BitterSweet

2018. június 8.

Ha a túlvilágnak van illata,az biztos ilyen. Elaladt a szavam, mikor először felfújtam. Ez egy csoda. Fantasztikus, poros írisz,isteni fás alapon. Sose éreztem még ehhez hasonlót. Ugyanúgy illik férfiakhoz is, mint nőkhöz. Nem tudom elkêpzelni, hogy ez bárki számára is bántó illat lenne. Csodásan el van találva. Életem illata lehetne.....de a tartóssága.....bakker.......2 óra. Kritikán aluli. Viszont megérdemli az 5 csillagot,mert az illatélmény, amit nyújt, az egyedülálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Marcsi66

2017. április 2.

Nem lehet boldogságot venni,,,és itt cáfolom,mert vele igenis h beköltözik,gazdagabb lesz az érzék,mintha a lelkünket ünneplőbe öltöztetné,Annyira csodálatos,h amikor kifújtam,először is szignatúra,és férfi,v nő nem számít,mert mindkét nem szívét,és vágyait messzire repíti,a sivatag titkokkal teli egét,perzselő,forró szerelmét kínálja.Nagyon mély,a gyümölcs és virág,mint alattvalók,a fűszereknek már hangsúlyos a jelenlétük,és ezután a fekete írisz,sötét köntösébe zárja a többieket.NAGYON SZÉP parfüm,nem feledem,majd visszatérek hozzá valamikor,,,tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 2.