Odin New York

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. január 26.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"2012 FiFi díjnyertes parfümje a Dél-Mediterrán szirtek primitív erejével és az anatóliai talajok földes illatával vág mellbe."

Illatösszetevők: vérnarancs, galbanum és lencse nyitány után érlelt cédruslevél, Sambac jázmin és magnólia szív, ámbrafa, pézsma és tölgymoha alap.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bara89

2015. november 6.

Hűha! Zöld, de nem friss, hanem nyers értelemben. Igazi elgondolkodtató illat, tudtam, hogy éreztem már valahol. Egy sötét hely ismeretlen növényekkel. Nehéz visszaadni. Nedves, hűvös, mégsem idegen vagy rideg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.