Odin New York

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. január 26.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Hamisítatlan, vad Sri Lanka-i vetiver. Ropogós yuzu, keserűnarancs és bergamot siklik a fűszeres szerecsendió, elemi és fehér üröm szívjegyekig, ami meleg, nedves benzoin, tölgymoha és tiszta, földesen lágy, nyugtató vetiver illatában landol a lecsengésben."

Orr: Philippe Romano

Odin New York - 08 Seylon unisex luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2700 Ft, 10ml = 5000 Ft
Ár: 2700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.