Odylique by Essential Care

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   175 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Naurel.hu, 6990 Ft

Az Odylique többszörös díjnyertes balzsamja a természet erejével óvja a kiszáradt testrészeket minden évszakban.

Az organikus shea vajat, olíva- és kókuszolajat, méhviaszt és homoktövis kivonatot tartalmazó különlegességet használhatod test- és arcápolásra.

A 100%-ban természetes és organikus balzsam nem tartalmaz káros adalékanyagokat, kíméletes a környezettel.

A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 6990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2016. július 20.

Az tetszett meg benne, hogy egyben tartalmazza a kedvenceimet: a shea vajat, a kókuszolajat, a méhviaszt és a homoktövist. Szerintem ezzel a választással nem lehet melléfogni, hiszen minden nő polcán ott kellene sorakoznia ezeknek az alapanyagoknak. Fantasztikus keverék. Könnyen beszívódik és szépen ápol. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

szivarvany80

2016. március 24.

30 fölött a bőröm borzasztóan elkezdett száradni, csakis organikus termék jöhetett szóba, hogy rendbe tegyem. Sheavajas, olívaolajos bio csoda, a napi ráncellenes rutinom fegyvere!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax