Odylique by Essential Care

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Testápolás
Vedd meg online a Naurel.hu-n 8990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 30.

Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Naurel.hu, 8990 Ft

Kényeztesd a bőrödet ezzel a természetes testradírral, mely gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket és simává varázsolja testrészeidet!

A benne található kókuszolaj és kakaóvaj remekül táplál és elhozza otthonodba a trópusi szigetek hangulatát. A nádcukor finom szemcséi frissességet és selymességet kölcsönöznek a bőrnek, mely szinte fellélegzik radírozáskor.

100%-ban természetes és 98%-ban organikus összetevőkkel. Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 8990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

aivil

2016. május 12.

Számomra olyan ez a testradír, mint valami ínyencség. Ahogy már beleszagol az ember, egy kellemes édes kókuszos illat fogadja, legszívesebben belekóstolnék minden egyes használatkor. A bőrre kenve nagyon gyengéd, viszont szépen radíroz, hihetetlen puha lesz a bőröm tőle. Nem szárít. Egyszerűen odavagyok érte!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 12.

kovikata

2015. május 22.

Megfigyeltem, hogy mindig sokkal szebb a bőröm egy kiadós radírozás után, ezért heti 2-3 alkalommal alaposan végigmasszírozom a bőröm, van, hogy magam kotyvasztok otthon radírt. Rendeltem nemrég egy nagyon szuper Rózsás arckrémet és akkor találtam rá az Odylique termékek közt erre a testradírra. Imádom a kókuszt, úgyhogy egyből szimpatikus volt, ráadásul külföldi fórumokon olvastam, hogy mennyire jó kis készítmény. Nos jelentem, kipróbáltam, tényleg az!!! Szerintem ennyire sima és puha még sosem volt a bőröm. Mint a babapopsi… Az illata pedig egyszerűen mennyei! Nem szárította ki a bőrömet, nagyon hidratált maradt. Jó választás volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A kókuszpálma termésének gyömölcse. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és dörzshatású összetevő.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.