Odylique by Essential Care

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tercsikata, Módosítva: 2015. május 8.

Kategória:   Szappanok

Az Odylique természetes szappanjában az olíva- és kókuszolaj lágysága keveredik a levendulaolaj édes esszenciájával.

Minden bőrtípus számára ajánlott, kíméletes az érzékeny bőrűekkel is.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat, így környezet- és egészségbarát.

NewNicky

2016. december 7.

Nagyon szeretem, egyáltalán nem szárít, testre és arcra egyaránt kiváló. Ekcémára hajlamos a bőröm, de ezzel a szappannal nem jöttek ki szerencsére a száraz, vöröslő foltok. Már fél éve használom, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.