Odylique by Essential Care

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szappanok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 26.

Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Naurel.hu, 2490 Ft

A teljesen természetes összetevőkkel készült szappanban az olíva- és kókuszolaj lágysága keveredik a levendulaolaj esszenciájával. Kiválóan tisztít és bársonyos puhasággal ajándékozza meg a bőrt.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

kovikata

2015. július 9.

Interneten rendeltem, és mikor felbontottam a csomagot, azonnal éreztem az isteni levendula illatot, amit annyira szeretek! Mikor zuhanyzom vele, levendulában fürdik az egész fürdő! Nem szárítja a bőröm, nagyon tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Emolliensek: Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.