Odylique by Essential Care

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 1.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Naurel.hu, 2490 Ft

Az Odylique kézzel készült szappanja remek választás férfiak számára a borotválkozást követő arcápoláshoz, valamint hölgyeknek szőrtelenítés után. A benne található zöld agyag mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és lélegzethez juttatja az eltömődött pórusokat. A teafa- és citomfűolaj gyengéden veszi körbe a gyulladtabbb területeket, a kókusz- és olívaolaj pedig ápolja a bőrt.

Minden bőrtípus számára ajánlott, így a zsíros, pattanásos bőrre is kiváló.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

bingus86

2016. május 16.

Eredetileg a páromnak rendeltem,de nem tudok ellenállni neki,annyira finom az illata és csodát tesz a bőrömmel:) Imádom!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

kovikata

2016. április 28.

A teafaolaj az egyik legjobb barátom mostanában, ugyanis nagyon pattanásos lett a bőröm. Azt vettem észre, hogy bizonyos krémek is rásegítettek erre és a táplálkozásom szintén. Jelenleg kísérletezem, hogy mivel fordíthatnám vissza a folyamatot. Ezt a szappant egy hónapja vettem végső elkeseredésemben és nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, hogy jót tesz a bőrömnek. Nagyon frissnek, üdének érzem tőle az arcomat és látványos javulást éreztem a pattanások és zsírosodás terén is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

aivil

2015. október 14.

Sokat küzdök a zsíros, pattnásosodásra hajlamos bőrömmel. Korábban használtam mindenféle "szárító csodaszert", melyek ideig-óráig megoldást jelentettek, utána azonban még zsírosabb lett a bőröm. Ezt a szappant egy ismerősöm ajánlotta, már fél éve használom és mondhatom, hogy végre megnyugodott a bőröm. Nem hiába, a természet néha tényleg csodákra képes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate