Odylique by Essential Care

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 10990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 10990 Ft

A 100%-ban organikus szérumot napi használatra fejlesztették ki, selymesen puhává és élettel telivé varázsolja a bőrt. Kiváló sminkalapnak.Használható éjszakai krémként is az arcbőr és a nyak területén.

A bőr kényeztetéséről az avokádó- és jojobaolaj, valamint a gránátalma, homoktövis, rozmaring és csipkebogyó kivonat gondoskodik. Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 10990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

zsszucs

2020. február 15.

Nagyon szuper termek. Eleinte tartottam attól, hogy 'ragacsos' , vagy olajos réteg lesz az arcom, de annyi jot írták róla, hogy befektettem.
Még a legnagyobb nyári melegben sem kellemetlen, sőt!!!
Én nappalra 2, estére 3 cseppet használok. Szóval szerintem, ár- értek aranyban is ok (mégha először soknak is tunik)
Az illata először furcsa, de ha jól bemasszirozzuk a bőrbe (talán a kéz melege miatt is) átváltozik egy nagyon kellemes illattá.
Még csak egy hete használom, szóval csodát meg nem tapasztaltam, de nagyon szep, kiegyensúlyozott tőle a bőröm.

Update: csak éjszakára használom , 2-3szor egy héten, amugy túl sok/olajos lenne az én bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Még a legnagyobb nyári melegben sem kellemetlen, sőt!!!

Lilla777

2017. február 2.

Amikor végigböngésztem, hogy mi mindent tartalmaz, egyszerűen azt éreztem, hogy azonnal meg kell rendelnem. Fantasztikus készítmény, a borsos ára ellenére sem éreztem sosem csalódást. Úgy tudom lefesteni, mintha az ember vitaminokból készítene egy csodás maszkot, felkenné az arcára és relaxálna. Minden este alaposan bemasszírozom az arcomba és mindig úgy érzem, mintha valóban megújulnának a sejtjeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Nono1322

2016. szeptember 27.

Nagy kedvenc! Igazi, igényes szérum, ráadásul ínycsiklandóbbnál-ínycsiklandóbb összetevőkkel. A bőrömnek tényleg igazi elixír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

hessviky666

2016. augusztus 12.

Nagyon érdekelt ez a szérum, megrendeltem. Igaz drága, de szépek az összetevői. Minőségi csomagolásban érkezik, vastag üvegfiola, nyomógobmos pipetta, mindez papírdobozban. Hosszú leírást is mellékeltek hozzá, azonban ez csak angolul volt olvasható (nálam nem jelent problémát, de mivel a használati utasításról beszélünk, illetve a tárolási útmutatóról, nem lenne rossz magyar változatban is mellékelni).
A szérum állaga nagyon gazdag, de hamar beszívja a bőr. Én heti egyszer-kétszer használom bőrradírozás után, éjszakai kezelésként. Szépen feltölt és simít.
Jó terméknek tartom, az ára azonban azért még így is magas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Jó terméknek tartom, az ára azonban azért még így is magas.

Zellerlevel

2016. június 29.

Nem sűrűn szoktam használni azt a kifejezést, hogy csodaszer, de ez egyszerűen tényleg fantasztikus. A bőröm imádja. Sosem volt még ennyire puha és hidratált. Érezhetően élettel telibb is egyben. Nem csoda, hiszen tele van fincsi növényi kivonatokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

denisawry

2016. március 23.

Viszlát alkoholos, szintetikus szérumok, tényleg semmi nem jobb a természet szépítő erejénél! Fantasztikus ez a szérum, az E. Lauder advanced night repairjét cseréltem le erre, és sokkal előbb meg kellett volna már tennem. Feszesebb vonások, semmi vízhiányos felszín, csak ragyogó arcbőr. Csak ritkán használom, fontosabb események előtt, és mindig beválik. Kipihent lesz az arcom, üde és selymes. Húzós az ára, de nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

rosetta5

2015. október 6.

Reggelente szoktam használni, szinte érzem, ahogy élettel tölti meg az arcbőrömet. Nagyon fincsi szérum, könnyen beszívódik és isteni az illata. Egész nap nagyon kellemes tapintású a bőröm, és a smink is szépen megmarad rajta. Szuper előkészítője az alapozásnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil