Odylique by Essential Care

Ár:   6290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 6290 Ft

Napraforgó- és ricinusolajjal, valamint levendula és ylang-ylang olajjal kényezteti a bőrt.

Az olajos-géles állagú arctisztító vízzel érintkezve könnyű textúrájú tejjé alakul, amely könnyedén birkózik meg a szennyeződésekkel és a festékmaradékokkal, tisztává, simává és táplálttá varázsolva a bőrt. Nem hagy ragadós érzetet.

100%-ban természetes, min. 98%-ban organikus összetevőkkel. Soil Association minősítéssel.

Ár: 6290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
BenkeGreta

2018. december 18.

Nekem nagyon bevált! Szépen tisztít minden smink maradékot lehoz amit kell ! Én az avokádós krémmel együtt használom szerintem tökéletes páros !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

rosetta5

2016. október 12.

Imádom! Annyira könnyű, egyáltalán nem nehezíti el a bőrömet és nagyon friss érzetet ad minden használat után. Ápolt és puha lesz az arcom tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

szivarvany80

2016. április 28.

Nagyon száraz a bőröm és általában az a legnagyobb bajom a lemosókkal, hogy még inkább szárítanak. Nos, ez nem! Végre egy lemosó, ami tényleg ápol és hidratál. Tökéletesen eltávolítja a sminket, nincsenek kósza festéknyomok. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

bgabriella

2016. február 4.

Fura ez a lemosó. Egyrészről hihetetlen hogy milyen jól tisztít. Leszedi a full sminket. Viszont ami nekem nem tetszik, hogy zsíros érzetet hagy maga után. Ennek ellenére ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

kovikata

2015. szeptember 11.

Esténként már alig várom, hogy megtisztítsam a bőröm. Ez az eddigi kedvenc arclemosóm. Imádom az illatát, nagyon kellemes érzés végigtörölni vele az arcomat. Hatékony és szépen ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.