OFF!

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szabadforgalmú rovarriasztószer. 4 órán át tartó, megbízható védelmet nyújt a szúnyogok ellen. Bőrgyógyászatilag tesztelt formulájának köszönhetően elkerülhetőek az illatanyagok, tartósítószerek és színezékek által kiváltott bőrirritációk. Már 2 éven felüli gyermekek esetében is használható.

Kiszerelés: 100 ml

bettina28

2018. szeptember 21.

Hát én kenegettem, kenegettem szorgosan. Lehet hogy volt hatása, de azért meg.megtaláltak a szúnyogok, kullancsok. Lehet hogy sűrűbben kellett volna újra kenni, elvégre 4 órás védelmet ígér én pedig nem néztem az órát hogy mikor telik le az ideje. Viszont nekem nem jött be a krémes kenhető változat, legközelebb inkább fújós, spray változatot fogok választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.