OFF!

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kellemes illatú termék, amely akár 2 órán keresztül távol tartja a vérszívó rovarokat (szúnyog, bögöly, kullancs). Nem hagy foltot és nem akadályozza a bőr szabad légzését.

DoraTresChic

2020. július 13.

Elsősorban kullancsok ellen vettem. Erre a célra teljesen megfelelt. Az illata is meglepően kellemes rovarirtó sprayhez képest.
Viszont a szúnyogok ellen pontosan 0 a védelem amit nyújt, az ígéretével ellentétben. Befújtam magam a hétvégén de majd egy tucat csípéssel gazdagodtam. Ebből a szempontból nagy csalódás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Ahhoz kepest ,hogy szunyogirto spray az illata turheto,kellemes.Nagyon szeretnek a szunyogok es orulok,hogy erre ratalaltam eddig ha barmikor hasznaltam segitett,de a legutobbi alkalommal amikor ugyanezzel a sprayel fujtam be magam,ugyanugy osszecsiptek a szunyogok,mint ha semmit se hasznaltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

ErikaLilien

2017. március 14.

Évek óta ezt használja az egész család, nagyon szeretjük, nagyon jól bevált! Egy ismerős családnál próbáltuk ki, mikor meghívtak bográcsozni estére, és medence is volt az udvaron, rengeteg szúnyog volt! Odaadták hogy fújjuk be magunkat vele és a kislányunkat, onnantól tényleg nem igazán csíptek a szúnyogok, pedig engem különösen szeretnek a vérszívó dögök! Ezután vettünk mi is, és nyáron mindenhova visszük is magunkkal ha délután indulunk el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

csibike100

2016. július 20.

Az illata kifejezetten kellemes és a feladatát is jól ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Az illata kifejezetten kellemes és a feladatát is jól ellátja.