Officina delle Essenze

Ár:   32 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2020. május 15.

Ár:   32 500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

A Puro Talcot unisex illatként ezetette be az Officina della Essenze 2008-ban.

Az illat ihletői a tudatalatti gyermekkori emlékek: a tisztaság és a kényelem, és a  pézsma, írisz, ylang-ylang, vanília, narancs és rózsa .

Ár: 8.000 Ft. , Eladó: Melda
Állapot: Pár fújás hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen is átvehető, máshova posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Melda

2023. január 15.

A két púder-bomba mellett - Teint de Neige, Powder Flowers - a Puro Talco a legszelídebb a számomra. Kellemes vaníliás púder illata van, nagyon megnyugtató, meleg, körbeölelős, a vigasztalan téli hideg napokon telitalálat a viselése. Amit ígér a nevében, maximálisan bertartja, se több, se kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 15.

Thomasina

Korcsoport: >54
2021. augusztus 17.

A férjem kb 2 évben egyszer kérdezi meg, hogy "mit fújtál magadra?". Most megkérdezte, ráadásul a szokásos negatív jelzői nélkül.
A lakásban 3 perc után kicsit fullasztó lett a légkör, de odakint éppen borongós, esős idő volt és amikor ezek a fullasztó összetevők elkezdtek a friss levegővel keveredni, az illatkompozíció olyan csodás kiegészítőivé váltak, amire legmerészebb álmomban sem gondoltam volna. Nem tartós, de nem is baj, szerintem elég 1-2 óra a föld felett. A különleges élmény egyébként is kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Milka71

2021. augusztus 9.

Olyan szépeket írtak itt róla, gondoltam megér egy próbát. 1-2 fújás a csuklómra....és brrrrr....szúrós, szintetikus illat csapott meg. Kiabál benne az ylang-ylang. Na, gondoltam ettől jobb lesz mihamarabb megszabadulni. Szappanos lemosás után megszagoltam a csuklómat. Még mindig ott volt, de már finom babahintőpor illattá szelídülve. Ettől függetlenül nem fújnám mégegyszer magamra. A 3 csillagot a levakarhatatlansága miatt kapja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Myrtle

2021. május 3.

Sok púderes illatot ismerek, de a Puro talco viszi a prímet minden téren. A tartóssága és a szillázsa elképesztő, két fújásnyi mennyiség messzire illatozik, és egész nap kitart. Más púderes illatokkal ellentétben nem válik unalmas, száraz hintőpor illattá, a citrusok és az ylang ylang frissebbé, üdébbé teszik a kompozíciót. Nőies, de mégsem elcsépelt, angyali, de mégis vagány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 3.

karolinapoles

2020. december 2.

Isteni finom púderillat. Nagyon addiktív, nem bírok mást magamra tenni, pedig elég pazar a felhozatal otthon... imádom, szeretem.. szerelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

mandarin

2020. október 10.

Ó, ez a csodafinom púderes illat, ami nélkülözi a gyermekdedséget, a nagymamaságot, az ósdiságot...
Amit ad, az egy nagyon feminin, végtelenül nőies, könnyen viselhető pézsmás lecsengésű szépség. Mértékkel kell használni, mert túltolva méterekre illatozik. Amúgy hihetetlenül tartós, kb. egész nap érezni a reggeli néhány fújást a bőrön - ruhán, sálon napokig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 10.

Piscinke

2020. szeptember 25.

Orvosságosan indul, igazi nosztalgikus hintőporillattá alakul. Nagyon fincsi. Ha van valakinek eladó - bármilyen mennyiség - , ne kíméljen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Kodi

2015. augusztus 23.

Csodálkozom, hogy a kis olasz niche parfümház nincs még jelen a Krémmánián, és ez a púderbomba, mely erősségben, tartósságban felülmúlja a Teint de Neiget és a Powder Flowerst. Dehogy uniszex! Mértékkel nagyon hatásos, minden ellenkező esetben ránk telepszenek és megfojtanak a rég halott dédik szellemei.
UD: Felfújtam ezt a 3 púderetalont egymás mellé, és arra jöttem rá, hogy mind közül a Puro Talco kicsit komplexebb alkotás. A Teint de Neige egyértelműen melegen rózsásan púderes, a Powder Flowers virágosan púderes, míg a Puro Talcoban a pézsma uralkodik, vegyítve egy ici-pici rózsás púderrel, van benne valami frissesség, modern szép feldolgozása a púder témának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 23.