Officina Naturae

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

Officina Naturae foggél a tökéletes szájhigiéniáért. Nem károsítja a fogzománcot, valamint nem irritálja a nyálkahártyát és a fogínyt. Hatékony a fogkő és a lepedék kialakulásával és eltávolításával szemben. A foggél speciálisan kiválasztott növényi összetevők keverékét tartalmazza, amelyek felveszik a harcot a fogproblémákkal szemben: izlandi moha és cink-citrát. Ezen túlmenően számos olyan növényi hatóanyagot tartalmaz, amelyek gyulladásgátló, gyógyulást támogató és fertőtlenítő hatásúak. Kellemes ízéről a természetes cukor gondoskodik, amely nem okoz foszuvasodást és nulla kalóriát tartalmaz. A bio fogggél egészségesen tartja a fogakat és a fogínyt, valamint friss leheletet biztosít. A foggél nem tartalmaz: fluorid, színezék, SLS vagy SLES.

A következő ízekben kapható:

• Menta: frissítő klasszikus, kellemes lehelet biztosít
  • Citrom: tökéletes választás mindazok számára, akiknek a menta túl erős, illetve homeopátis kezelésekhez
  • Ánizs: egyedülálló íz, nem túl erős, de nagyon aromás, kellemes és tartósan friss leheletet biztosít, tökéletes homeopátis kezelésekhez

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)