Officina Naturae

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. december 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ez a Gyengéd Intimtisztítógél kifejezetten az érzékeny intimterület igényei szerint kifejlesztett. Enyhítő és nyugtató mályva, körömvirág és kamilla bio kivonatokban gazdag. Különösen enyhe növényi összetevői gyengéd tisztítást biztosítanak, mialatt az intimzóna természetes pH-értéke nem kerül ki egyensúlyából. Finom púderes illatú.

• dermatológiailag tesztelt
  • nikkelre tesztelt
  • szilikon nélkül
  • parabén és szulfát mentes
  • vegán