Ofra

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   online külföldről

Intenzíven pigmentált, krémes gél szemhéjtus.

Vegán termék.

Andzsella

2018. március 23.

Pinkpandáról rendeltem, black, vagyis fekete árnyalatban van meg nekem. Nagyon nagyon krémes az állaga, így eléggé vigyázni kell vele felvitelkor. Viszont viszonylag tartós, szárad valamennyire, nem maszatolódik és lesz egy szép szemhéjtusod :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.