Ofra

Ár:   $19.90   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, Módosítva: 2016. december 2.

Ár:   $19.90
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Elsőre befedi az ajkakat. Krémes, hosszantartó textúra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

HeniM

2019. július 5.

Nagyon szeretem, enyhén fog azért poháron. Egész nap tart így is, evés után enyhén igazítani kell, de annyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Hatshepsut

2018. december 1.

Nagyon tetszik ez a rúzs, bár nem csókálló, mégis nagyon tartós és kényelmes viselet az ajkakon. Pasadena árnyalatban van meg és imádom! Ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

bugeyes

2018. október 15.

Krémmánián keresztül vettem és nem bántam meg, nekem nagyon tetszik a Manila árnyalat, és nincs bajom a tartósságával. Persze 1-1 komolyabb étkezés után javítani kell rajta, de ez nem zavar, mert amúgy nekem nagyon kényelmes viselni. Nem pereg le a rúzs száradás után a nap végére sem, és szépen építhető, javítható, ezzel együtt jó a fedőképessége is. Nem szárítja és gyötri annyira az ajkaimat, mint pl. a KJ matt rúzsa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

vivi22j

2018. július 10.

4 csillag, mert azóta találtam sokkal jobb folyékony rúzsokat is. Bár az is igaz, hogy ár érték arányban rendben van, mégis azt gondolom, hogy ha már jó terméket akar az ember, inkább pár ezerrel többet érdemes rászánni. Ettől független használható, könnyen beszerezhető termék itthon is, ezért jár a 4 csillag. Ha valaki jobb folyékony rúzst szeretne a drogériás verzióknál (amik egyébként folyamatosan javulnak!) akkor tökéletes választás az OFRA folyékony rúzsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

ANDREAA

2018. július 5.

Az Americano árnyalat van meg nekem, nagyon szép matt a finishe, tartós, nem ragad, nem málik le a szám belső vonalánál, szépen kopik!
Jah és nagyon retro barna, tisztára 80-as évek! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Jah és nagyon retro barna, tisztára 80-as évek! :)

Anheszenamon

2018. június 23.

Laguna Beach árnyalatban van meg és nagyon szeretem. Gyönyörű sötétrózsaszín árnyalat. A legkényelmesebb folyékony rúzsom. Rendkívül krémes, nem szárad kopogós mattra, emiatt nem is szárítja ki az ajkaimat. Nem csókálló, ennek ellenére mégis rendkívül tartós, ami nálam nagy szó, mert az én számon valahogy még a tartósnak mondott rúzsok sem azok. Evés-ivásnál is szépen, nem feltűnően kopik. Erősen pigmentált, egy rétegben is gyönyörűen fed. Imádom használni, gyakran vele fejezem be a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

MartiWindisch

2017. november 22.

Szintén Miami Fever boldog tulajdonos vagyok, az egyik kedvenc rúzsom színben, formulában. Gyönyörűen fed, nem rémes a kopása, leginkább csak ebéd után kell rajta igazítanom. Szerelem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 22.

viviendora

2017. október 2.

A lehető legkényelmesebb folyékony rúzs amit próbáltam. Kb 5-6 órát bír ki rajtam, ivásnál egyáltalán nem, evés után szépen egyenletesen kopik, és szépen ki lehet javítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

bbrilona

2017. augusztus 22.

Sajnos a szint én sem találtam el. Lehet, hogy a reklámképekkel van a baj? A rúzs állaga jó, a fedése Valkid festék szerű. Tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

captainsunflower

2017. július 27.

Miami Fever árnyalatban van meg. Egyszerűen imádom! Szép narancsos piros szín, könnyed viselet az ajkakon, és szárító hatást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.