Ofra

Ár:   $149   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vivuss87, Módosítva: 2017. április 24.

Ár:   $149
Lelőhely:   online külföldről

A 6 legnépszerűbb Ofra highlighter és bronzosító egy palettában: Beverly Hills Highlighter, Rodeo Drive Highlighter, Blissful Highlighter, California Dream Triangle, 3D Egyptian Clay Bronzer és Americano Bronze.

Szlilla19

2018. május 26.

Drága de megéri, hat hatalmas méretű terméket tartalmaz ami halálom napjáig elég lesz szerintem. Csodásan pigmentált minden, mindig mikor használom egy könnycseppet elhullatok, annyira szép aztán eszembe jut hogy milyen drága is volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

vivuss87

2017. április 10.

Nem értem, hogy a saját honlapján miért kerül ennyibe,mikor az európai webshopok majdnem fele annyiért adják. Ez érdekes.
Na de ez a kis cucc. Akkora mint egy tablet. Csodás kis dolgokat rejt a kis, egyszerű, mágnessel záródó, fekete paletta. Kicsit olyan iskolásnak érzem magam, ha a kezembe veszem, mert olyan mint egy kis mappa. De ha kinyitja az ember, akkor jön a csoda. Kellemes, nem zavaró illata van. A highlightereknek valami elképesztő formulájuk van, mintha habos, krémes lenne, első tapintásra hideg, de mégis por. Számon tartani nem tudom mennyi highlighternek adok otthont, de ilyet még nem láttam. Alig kell hozzá érni, és máris úgy fénylik az ember feje, mint a Time Square. Bevallom le kellett szednem belőle. Nagyon, nagyon pigmentált cucc. A bronzerek is, de az már normál formula. Nem egy olcsó darab, de ha azt vesszük, hogy normál kiszerelésű termékek vannak benne, akkor teljesen reális. Sőt mondhatnám, hogy még a bolondnak is megéri :D
Abszolút lehet nélküle élni, főleg aki nem sminkmániás, highlighter függő. De aki kedveli a különleges darabokat, szerintem annak érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.