OGX

Ár:   2495 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Limitált kiadás

Könnyű hidratáló hajkondicionáló a vanília, chai fűszer és gyömbér jegyeivel.

auberginecat

2018. szeptember 8.

Röviden, tömören csak annyit mondok, imádom :) Illata, állaga, tisztító hatása, illetve a végeredmény is csodás, nagyon-nagyon bánom, hogy limitált. Remélem, hogy idén télen is kapható lesz majd. Egyébként a L'Artisan Tea for two-ja egy az egyben hozza az illatot, tegyetek egy próbát vele. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Kedi81

2018. február 18.

A nagy kedvencem a márkától a Kukui típus,aztán a Coconut Water-t is próbáltam,ami kevésbé vált be sajnos,mikor megláttam a polcon Őt a samponjával együtt és megszaglásztam akkor már tudtam,hogy el fogok csábulni,főleg,hogy limitált illat,és már csak az utolsó sampon és balzsam árválkodott muszáj volt megvenni😊
Mivel a sampont még nem láttam feltöltve,így egyben véleményezem a kettőt,isteni illata van,gyömbéres-vaníliás chat tea,nagyon finom,a sampon állaga nagyon fura,sűrű,kicsit ragacsos,elsőre fura volt,mivel a Kukui teljesen más,az krémes,és könnyen habzó,ezt először fel kellett habosítani a kezemben,és úgy felvinni a hajra,ez annyira nem tetszett,de megszoktam,a balzsam állaga teljesen rendben van.
A hatása viszont valami eszméletlen,soha semmitől se volt ennyire puha,fényes és lágy a hajam,sőt a viszonylag gyorsan zsírosodó hajam plusz egy napot kibírt hajmosás nélkül,amire még ezelőtt sose volt példa más termékkel,úgyhogy jár a maximális csillag,eddig ez a legjobb amit a márkától próbáltam,most már csak abban bízok,hogy majd még tudok belőle venni,nem tudom ezeket a limitált kiadásokat meddig lehet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.