Oh K!

Ár:   9$   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   18ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. május 8.

Ár:   9$
Kiszerelés:   18ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Cseresznyevirág illatú hidratáló és tápláló kézkrém egy cicás tégelyben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Trixi

Korcsoport: >54
2017. május 31.

Nagyon cuki a kis rózsaszín cicás tégely, még táskába is bedobom, és cipelem magammal, napközben jókedvre derít egy krémezés vele. A krém finom illatú, hamar elillanó. Könnyen eloszlatható, nem testes krém, azonnal beszívódik. Jól puhítja a kézfej bőrét, nekem főleg erre van szükségem. A hidratálása nem igazán hosszútávú. Sajnos nagyon kevés a krém mennyisége, gyorsan fogy, főleg, ha naponta többször kenegetem, és én bizony naponta többször kenegetem :). Úgyhogy részemről a tégely maradandó lesz, és utántöltögetem majd krémekkel. Nem tudok 5-nél kevesebbet adni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 31.