Oh K!

Ár:   $9   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   2 x 20 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. június 19.

Ár:   $9
Kiszerelés:   2 x 20 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lábápolók

Gyengéd, mégis alapos hámlasztó kezelés a fáradt, száraz lábak számára. Az innovatív, kétlépcsős rendszer hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket, lágyítja és intenzíven hidratálja a bőrt.

MargitSchwarz

2018. augusztus 24.

Egy órát hagytam fent, majd lemostam. Kb. 3 nap után kezdett el lehámlani. A nagyon durva bőrkeményedéseimet csak lágyította, de ennél nem is várhattam többet. Szép lett a végeredmény, csak egy hétig zokniban kellett járnom, nehogy azt higgye mindenki, hogy leprás vagyok. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.