Ökokuckó

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hn, Módosítva: 2016. március 31.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1490 Ft

India trópusi, kókuszpálma nevelésére kifejezetten alkalmas területéről származó első sajtolású, organikus,szűz kókuszolaj, alumíniumfedeles tégelyben.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Okokucko.hu
600ml-es kiszerelésben is kapható az Ökokuckó webshopban!

Miruska

2020. január 27.

Nemrég kaptam kézhez. Eddig csak a finomított kókuszzsírt használtam a hajamra pakolásként, de ez teljesen más, az illata isteni. Picit rádobtam a radiátorra, hogy puhább legyen, s gyönyörűen lehet kenni. Elég lassan szívódik fel, de este kell kenekedni, s akkor nem gond, ha esetleg a ruha olyan lesz. Még később is érződik a fincsi illata. Már most imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

vebu

2019. május 23.

Csakis a nagy kiszerelést érdemes megvenni :)
Most ismerkedem a természetesebb kozmetikumok világával, annyit olvastam a kókuszolaj használatáról, hogy rendeltem is az ökokuckón egy nagy kiszerelést (nekem ez a kedvenc webshopom öko témában, sokszor már másnap megjön a csomagom itt Budapesten).
Az illata mesés, de hogy mire is használtam eddig:
- testápoló - kicsit nehezebben szívódik fel, mint egy átlag testápoló, úgyhogy nyáron, izzadós időkben talán nem lesz ideális, de azon kívül engem nem zavar, hogy egy darabig olajosabb a bőröm. A dolgát meg teszi :)
- ajakbalzsam - teljesen jól bevált
- sminklemosó - teljesen ledöbbentem, hogy mennyire jól működik, mennyire perfekten leszedi a sminket. Én eddig is az olajos lemosókat preferáltam, de ennél természetesebb, kímélőbb tisztítóm még nem volt. Azt vettem észre, hogy a bőrömnek is jól esik, sokkal frissebb, szebb másnap reggel. jelzem hogy önmagában szerintem nem jó csak ezt használni, én korábban is dupla tisztítással dolgoztam (sminklemosó és utána arclemosó), a második körös arcmosás nélkül nagyon olajos marad a bőr.
- hajpakolás - ez nekem első körben nem vált be, nagyon zsíros maradt a hajam szárítás után. de igyekszem majd még más módon is próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Csakis a nagy kiszerelést érdemes megvenni :)
Az illata mesés, de hogy mire is használtam eddig:
- ajakbalzsam - teljesen jól bevált

Ancsulitisz

2017. november 14.

Isteni kókusz illata van, könnyen olvad és gyorsan beszívja a bőröm. Atópiás ekcémám miatt szereztem be, sokat segített a gyulladt bőrömön. Sokáig elég és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil