Ökokuckó

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hn, Módosítva: 2014. szeptember 24.

Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1590 Ft

Ár: 1590 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Illatmentes változatban is kapható az Ökokuckó webshopban!
alexiaaa696

2019. január 27.

Szép lesz tőle a bőröm. Nem zsirositja. Korpára kettő kezelés elég volt. Szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Ancsulitisz

2017. november 14.

Arckrém helyett használom,reggel és este.Teljesen elégedett vagyok vele. Gazdaságos kiszerelés, sokáig elég. Az ára nagyon kedvező, ár-érték arányban a legjobb, amit találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Azziz

2017. július 3.

Hajpakolásként mindenféle más olajokkal keverve használom, szeretem, szép fényes és puha hajam lesz. Bár lehet, hogy ebben nagyban segít a többi olaj is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil